KONTAKT
DLACZEGO MY

Dotacje dla kultury, turystyki i edukacji

Program Inwestycji Strategicznych Polski Ład dla jednostek samorządu terytorialnego

GMINY Z TERENÓW BYŁYCH PGR-ÓW
WSZYSTKIE JST I ZWIĄZKI JST

Wszystkie JST i związki JST (II runda):

Jaką kwotę dofinansowania można pozyskać w II rundzie?

Jaki jest termin składania wniosków?

Nabór trwa od 28 grudnia 2021 r. do 15 lutego 2022 r.

Możliwe jest złożenie maksymalnie 3 wniosków, z czego pierwszy o wartości 5 mln jest obligatoryjny:

Kto może uzyskać dofinansowanie?

Jednostki samorządu terytorialnego („JST”) – gminy, powiaty i województwa, związki jednostek samorządu terytorialnego („związki JST”), niezależnie od rodzaju związku.

  • 1 wniosek, którego wartość dofinansowania nie może przekroczyć 65 mln zł
  • 1 wniosek, którego wartość dofinansowania nie może przekroczyć 30 mln zł
  •  1 wniosek, którego wartość dofinansowania nie może przekroczyć 5 mln zł

Gminy z terenów byłych PGR-ów (III runda):

Jaką kwotę dofinansowania można pozyskać w III rundzie?

Jaki jest termin składania wniosków?

Nabór trwa od 28 grudnia 2021 r. do 15 lutego 2022 r.

  • w przypadku gmin - możliwe jest złożenie maksymalnie dwóch wniosków (jeden o wartości do 2 mln, drugi do 5 mln zł),
  • w przypadku powiatów, związków międzygminnych i związków powiatowo-gminnych - możliwe jest złożenie maksymalnie dwóch wniosków (jeden o wartości do 2 mln, drugi do 8 mln zł).

Kto może uzyskać dofinansowanie?

Gminy, powiaty, powiaty, związki międzygminne i związki powiatowo-gminne, na obszarze których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej

Na co można pozyskać dotację?

Proponujemy dedykowane produkty oraz pomoc w przygotowaniu wniosku w następujących obszarach:

Chmura obliczeniowa Documaster Office in the Cloud umożliwiająca cyfryzację oraz zintegrowany sprzęt.

Cyfryzacja usług publicznych i komunalnych

Więcej informacji

Chmura obliczeniowa Documaster History lub Documaster e-Biblioteka umożliwiająca cyfryzację oraz zintegrowany sprzęt.

Budowa lub modernizacja infrastruktury kulturalnej i/lub turystycznej

Więcej informacji

Edukacyjne oprogramowanie chmurowe Documaster Campus oraz zintegrowany sprzęt.

Budowa lub modernizacja infrastruktury edukacyjnej

Więcej informacji

UZUPEŁNIJ

FORMULARZ

Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności i plików cookies,w której określono zasady postępowania z Twoimi danymi.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRSw Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000068587, NIP: 8990107125, REGON: 008479195. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa regulującymi ... czytaj więcej >>

LUB SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z EKSPERTEM

Anna Kamińska

@: anna.kaminska@euroimpex.pl

tel: 71 78 48 131

m: 665 770 514

Michał Ćwiek

@: michal.cwiek@euroimpex.pl

tel: 71 78 48 139

m: 605 221 286

Cyfryzacja usług publicznych i komunalnych

Chmura obliczeniowa Documaster Office in the Cloud stworzona z myślą o efektywnej pracy biura. Dzięki niej możliwa jest cyfryzacja w administracji publicznej, niezbędna zarówno dla wydajności pracy jak i jakości świadczonych usług publicznych. System umożliwia: wygodną pracę zdalną, komunikację (czat, wideorozmowy), e-learning, archiwizację danych na skalowalnych i bezpiecznych serwerach, integrację z urządzeniami wielofunkcyjnymi - drukowanie, kopiowanie, skanowanie i OCR (cyfryzację i nadanie edytowalnej formy zeskanowanym dokumentom).

Sprzęt IT, m.in. zintegrowane urządzenia wielofunkcyjne oraz komputery, laptopy, monitory interaktywne, serwery, projektory, itp.

Budowa lub modernizacja infrastruktury kulturalnej i/lub turystycznej

Chmura obliczeniowa Documaster History (dla instytucji kultury, biur promocji turystyki) oraz Documaster e-Biblioteka (dla bibliotek). Systemy umożliwiają cyfryzację, niezbędną zarówno dla jakości świadczonych usług publicznych oraz dla wydajności pracy zdalnej. System umożliwia: wygodną pracę zdalną, komunikację (czat, wideorozmowy), e-learning, archiwizację danych na skalowalnych i bezpiecznych serwerach, integrację z urządzeniami wielofunkcyjnymi - drukowanie, kopiowanie, skanowanie i OCR (cyfryzację i nadanie edytowalnej formy zeskanowanym dokumentom).

Sprzęt IT, m.in. zintegrowane urządzenia wielofunkcyjne oraz komputery, laptopy, monitory interaktywne, serwery, projektory, itp.

Budowa lub modernizacja infrastruktury edukacyjnej

Documaster Campus to platforma edukacyjna do nauki zdalnej (wideolekcje), stacjonarnej oraz hybrydowej. Umożliwia także prowadzenie szkoleń dla nauczycieli , m.in. z cyberbezpieczeństwa. Sprawdza się na każdym etapie edukacji: od przedszkola, przez szkołę podstawową i średnią po uczelnię wyższą, uniwersytety trzeciego wieku. Documaster Campus to również doskonałe rozwiązanie do podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń dla osób dorosłych. Zintegrowany moduł drukowania, kopiowania, skanowania i OCR na terenie szkoły oraz cyfrowe zasoby edukacyjne w Repozytorium pozwalają uczniom pozbyć się ciężkiego plecaka i korzystać z oprogramowania jako elektronicznego tornistra. System został zaprojektowany we współpracy z naukowcami i praktykami: pedeutologami, nauczycielami, wykładowcami, edukatorami, szkoleniowcami. Dzięki wykorzystaniu wiedzy z zakresu neurodydaktyki, platforma edukacyjna Documaster Campus jest oprogramowaniem edukacyjnym, które realnie podnosi jakość i efektywność nauczania.

Sprzęt IT, m.in. zintegrowane urządzenia wielofunkcyjne oraz komputery, laptopy, monitory i tablice interaktywne, serwery, projektory, itp.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami i otrzymaj szczegółowe informacje o dotacji

FORMULARZ
71 78 48 139

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

  • Jesteśmy producentem oprogramowania chmurowego, z którego korzystają: szkoły, urzędy, biblioteki, instytucje kultury, firmy w całej Polsce,
  • Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie związane z IT i bezpieczeństwem dokumentów i pracy zdalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, dzięki czemu doskonale rozumieją warunki pracy oraz trudności, z jakimi spotykają się zatrudnieni w tych instytucjach,
  • Posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki której pomogliśmy pozyskać dotację wielu samorządom i podległym instytucjom,
  • Jesteśmy otwarci i elastyczni na dostosowanie oferty do potrzeb naszych klientów.

Zadzwoń:

605 221 286
665 770 514
601 767 790
601 899 763

Partnerzy

O nas

Jesteśmy firmą IT obecną na rynku od 1989 r i specjalizujemy się w kwestiach poufności, bezpieczeństwa i ekonomii zarządzania dokumentami w chmurze oraz w postaci wydruków. Tworzymy oprogramowania z grupy Documaster - odpowiadające m.in. za obniżenie kosztów wydruków w firmie, poufność wydruku, bezpieczeństwo przechowywania oraz transferu dokumentów w naszym systemie chmurowym. Jesteśmy deweloperem urządzeń EPSON, Ricoh/Nahuatec, Sharp które dystrybuujemy oraz oprogramowujemy na potrzeby naszych klientów.

Skutecznie szkolimy przedsiębiorców, jak używać systemów chmurowych oraz jak wykorzystać wydruk podążający i poufny do obniżenia kosztów przedsiębiorstwa oraz zabezpieczenia dokumentów, a zwłaszcza danych osobowych, zgodnie z wytycznymi wprowadzonymi przez unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO).

Ponadto jesteśmy firmą zarejestrowaną w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki temu możesz pozyskać z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nawet do 80% dotacji na nasze szkolenie, by następnie skorzystać z naszej oferty specjalnej.

Cypyright © 2021 r. Euroimpex, All rights reserved.


Euroimpex S.A. ul. Mydlana 3B, 51-502 Wrocław

NIP: 8990107125