Dotacje dla uczelni publicznych oraz niepublicznych szkół wyższych w 2020 r.

Prześlij zgłoszenie

W związku z Działaniem 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych „Uczelnia dostępna II”,  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczy 150 000 000 zł dla wyższych uczelni publicznych i niepublicznych.


Konkurs dotyczy realizacji działań mających na celu likwidację barier w dostępie do kształcenia na poziomie wyższym. Obejmuje wsparciem zmiany organizacyjne i podnoszenie świadomości oraz kompetencji kadry uczelni z zakresu niepełnosprawności poprzez realizację działań mających na celu zapewnienie przez uczelnię dostępności komunikacyjnej, narzędzi informatycznych, wprowadzenie do programów kształcenia modyfikacji zapewniających ich dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami oraz działań z zakresu dostępności architektonicznej.W ramach działania 3.5 możliwe jest wdrożenie systemu Documaster Campus, doskonale spełniającego wymagania konkursowe, z dotacją 97%, co razem z wkładem niepieniężnym (3%) pozwoli na 100% dofinansowanie projektu.

Prześlij zgłoszenie

Pozyskaj dotację dla swojej uczelni

Dzięki dotacji NCBR, możesz pozyskać ze 100 % dofinansowaniem rozwiązanie chmurowe Documaster Campus:

Documaster Campus to kompleksowe rozwiązanie chmurowe, umożliwiające gromadzenie oraz współdzielenie zasobów edukacyjnych, m.in e-booków, e-podręczników, ćwiczeń, zasobów bibliotek, materiałów przygotowanych przez wykładowców oraz studentów, materiałów multimedialnych audio i video. Umożliwia zdalne nauczanie, również z domu oraz dostęp do wszystkich materiałów naukowych online. Rozwiązanie jest zintegrowane z urządzeniami wspomagającymi kształcenie, m.in. projektorami, tabletami, monitorami i tablicami interaktywnymi oraz drukarkami. System jest przeznaczony zarówno dla studentów, jak i wykładowych oraz innych pracowników uczelni.

System wyposażony jest w wyszukiwarkę kontekstową i przeszukuje wszystkie zasoby zgromadzone w repozytorium, w tym zasoby bibliotek online. Specjalnie rozbudowana funkcjonalność drukowania (w tym druk powiększony) kopiowania, skanowania i OCR-owania, również w formacie A3, umożliwia zastąpienie tradycyjnych materiałów naukowych przez ich wersje elektroniczne, z możliwością taniego lub bezpłatnego wydrukowania na terenie uczelni.

Zobacz, na co jeszcze możesz pozyskać 100% dotacji

Produkt 1: Projektory edukacyjne

Skalowalny obraz o przekątnej do 100 cali (254 cm), wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, pozwala zwiększyć elastyczność i interaktywność zajęć. Rozwiązanie to wyznacza nowy standard edukacji — pozwala stworzyć fascynujące środowisko nauczania, w którym osoby uczące się mają znakomity widok na ekran z każdego miejsca w sali lekcyjnej, mogą wprowadzać swoje uwagi na ekranie i brać udział w zajęciach za pomocą własnych urządzeń mobilnych.


Interaktywne rozwiązania edukacyjne firmy Epson zapewniają swobodę w przygotowywaniu cyfrowych zajęć, które spełniają wymogi dzisiejszych, zaawansowanych technologicznie uczniów i nauczycieli, zachęcają do aktywnego udziału i wspomagają naukę.


Powrót

Interaktywna nauka z EPSON

Skuteczniejsza nauka dzięki interakcji


Interaktywne rozwiązania edukacyjne firmy Epson świetnie sprawdzają się zarówno w salach lekcyjnych, jak i wykładowych. Dzięki obsłudze funkcji dotykowych i możliwości użycia dwóch piór możesz z łatwością wyświetlać i edytować różnorodne materiały. Dodawaj notatki do prezentacji w czasie rzeczywistym, pisz, rysuj, komentuj i odpowiadaj na pytania bezpośrednio na ekranie, zapisuj i udostępniaj wspólną pracę.Nasze nowe interaktywne pióra są wygodniejsze w obsłudze, mają twardą lub miękką końcówkę i zapewniają trzykrotnie dłuższy czas pracy baterii w porównaniu do poprzednich modeli. Niektóre projektory można nawet obsługiwać dotykowo, co jeszcze bardziej ułatwia ich użytkowanie.

61% uczniów nie jest w stanie odczytać wszystkich treści na monitorze interaktywnym o przekątnej 70 cali

Większy rozmiar ekranu przekłada się na lepszą widoczność i czytelność — nawet z drugiego końca pomieszczenia. Ponadto projektory Epson wyróżniają się łatwością podłączania, obsługi, a także montażu: dla porównania typowy 70-calowy płaski monitor waży 73 kg, a wyświetlacz Full HD WUXGA EB-696Ui — zaledwie 8,3 kg.

Cena jest uzależniona od urządzenia

Produkt 2 : Ekologiczne urządzenia wielofunkcyjne

Cena jest uzależniona od urządzenia


Powrót

Wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie,

kopiowanie i skanowane na terenie szkoły/uczelni

Szeroka gama produktów umożliwia wybranie odpowiedniego urządzenia pod kątem potrzeb oraz wielkości placówki.

Technologia EPSON gwarantuje: niezawodność, ekologię i niskie koszty eksploatacji.

Dzięki integracji urządzeń EPSON z oprogramowaniem chmurowym Documaster Campus, możliwe jest drukowanie materiałów z repozytorium w samoobsługowym punkcie drukowania albo skanowanie

i przesyłanie do chmury.

Ponadto, zintegrowane urządzenia posiadają funkcjonalności ułatwiające naukę studentom z niepełnosprawnościami, m.in. OCR, wydruk powiększony, możliwość wydruku Braillem, komendy głosowe.

Integracja z Documaster Campus

Produkt 3: Urządzenia wielofunkcyjne


Powrót

Wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie,

kopiowanie i skanowane na terenie szkoły/uczelni

Szeroka gama produktów umożliwia wybranie odpowiedniego pod kontem potrzeb oraz wielkości placówki urządzenia.

Technologia Sharp gwarantuje niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

Dzięki integracji urządzeń Sharp z oprogramowaniem chmurowym Documaster Campus, możliwe jest drukowanie materiałów z repozytorium w samoobsługowym punkcie drukowania albo skanowanie i przesyłanie do chmury.

Ponadto, zintegrowane urządzenia posiadają funkcjonalności ułatwiające naukę studentom

z niepełnosprawnościami, m.in. OCR, wydruk powiększony, możliwość wydruku Braillem, komendy głosowe.

Integracja z Documaster Campus

Więcej informacji

Produkt 4 : Monitory dotykowe LCD

Ten niedrogi, 65-calowy model z podstawową funkcjonalnością serii Sharp Interactive Touch Board po prostu ulepsza komunikację wizualną, przekształcając naukę w klasie w kreatywne i interaktywne doświadczenia.

Umożliwia jednoczesne pisanie – palcem lub piórem dotykowym dla nawet 10 osób jednocześnie, ponieważ PN-65SC1 rozpoznaje 10 punktów dotyku dla wielu osób. Burze mózgów i zajęcia w klasie stają się bardziej ciekawe i produktywne. Ten monitor interaktywny pomaga pracować wydajniej, płynniej i kreatywnie.


Powrót

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym

Broszura: więcej informacji i dane techniczne >>

Najważniejsze cechy i informacje:

- odporność na uderzenia i zarysowania powłoka ekranu, która sprosta warunkom pracy w szkole,

- technologia dotykowa pozwala na jednoczesną pracę nawet 10 osobom i nie wymaga kalibracji,

- monitor ma zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 10 jako najbardziej popularny w polskiej edukacji,

- żywotność ekranu monitora minimum 30 000 godzin pracy oraz 16 h ciągłej pracy urządzenia na dobę,

- brak kosztów ukrytych, np. wymiana lamp w projektorach do tablic IWB,

- monitor posiada zainstalowane oprogramowanie wspierające prowadzenie lekcji np.liniatura, kratka i inne szablony,

- gwarantujemy montaż i instalację okablowania przez wykwalifikowanych monterów,

- zapewniamy szkolenie i instruktaż z obsługi monitora po montażu,

- oferujemy jedyny na rynku pakiet gwarancyjny producenta obejmuje 5 lat gwarancji oraz pierwszy 1 rok zdalnej pomocy technicznej przez internet w pakiecie,

- zapewniamy szybka i profesjonalna reakcję na każdą awarie w 24 h od zgłoszenia.

Więcej informacji

Produkt 5: Laptopy i Notebooki / Pracownia komputerowa

Najwyższej jakości laptopy i notebooki dla uczniów i nauczycieli. Urządzenia oferują solidną kombinację wydajności i niezawodności, wspartą ponad 30-letnim doświadczeniem firmy Toshiba w projektowaniu notebooków. Zaprojektowano je pod kątem wieloletniej pracy, co w dłuższej perspektywie przekłada się na doskonały stosunek jakości do ceny.

Atutem jest solidna konstrukcja, która sprosta trudom codziennego użytkowania przez uczniów i nauczycieli.
Powrót
Więcej informacji

Produkt 6: Systemy rezerwacji Sal

Szybka i bezbłędna rezerwacja pomieszczeń: sal lekcyjnych, ćwiczeniowych, pracowni, sal wykładowych, laboratoriów


Powrót

Oprogramowanie oraz specjalny interface umożliwiają wygodne zarządzanie rezerwacjami pomieszczeń w placówkach oświatowych i na uczelniach wyższych.


Najważniejsze zalety systemu all-in-one Sharp:

Wszystko w jednym: system zawiera w sobie ekran,komputer

i oprogramowanie, integrujące się m.in.z Exchange oraz Active Directory

Sprawne procesy: system wprowadza klarowne i przejrzyste zasady funkcjonowania sal

Łatwość obsługi: możliwość łatwego przeglądania i dokonywania rezerwacji sal (łączenie sal,rezerwacje cykliczne lub w oparciu o wybrane atrybuty, np. wyposażenie czy lokalizację)

Przejrzystość i pewność: możliwość generowania e-maili z potwierdzeniami dokonanych rezerwacji,zestawienia zbiorczego oraz statusów (oczekujące, zatwierdzone, odrzucone)

Kompleksowa obsługa wielu lokalizacji i języków: zarządzanie wszystkimi siedzibami oraz wyświetlanie treści, np. po polsku

i angielsku.Więcej informacji

Zasady i wymagania konkursowe

Standardy dotyczące kosztów w projekcie

Standardy dot. kosztów >>

Podstawą uzyskania dofinansowania w tym konkursie jest realizacja jednego z przedstawionych modeli wsparcia uczelni.

Modele wsparcia uczelni >>

Prześlij zgłoszenie:

Prosimy o uzupełnienie formularza: podanie danych kontaktowych oraz informacji dotyczących lokalizacji uczelni.

Na tej podstawie nasi specjaliści przygotują się do rzeczowej rozmowy.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazanych nam danych oraz zapewniamy, że nie zostaną wykorzystane do innych celów, oprócz kontaktu w sprawie dotacji dla edukacji.

Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności i plików cookies, w której określono zasady postępowania z Państwa danymi.


skontaktuj się:

Dariusz Kędziora

Dyrektor Działu Handlowego w Euroimpex S.A.

dariusz.kedziora@euroimpex.pl

tel. +71 78-48-106 kom. 601 767 790


Administratorem moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRS w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000068587, NIP: 8990107125, REGON: 008479195. Moje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi ... czytaj więcej >>

O nas

Euroimpex S.A. jest twórcą i producentem oprogramowania chmurowego Documaster Campus, z którego korzysta już ponad 150 tys. użytkowników w całej Polsce.Jest liderem w dziedzinie implementacji nowoczesnych metod nauczania dla wszystkich poziomów kształcenia (posiada udane wdrożenia na każdym szczeblu edukacji). Zespół ekspertów z Euroimpex posiada kompetencje, by pomóc Państwu w uzyskaniu dofinansowania, a następnie pozyskać wybrane produkty dla Państwa jednostki/jednostek oświatowych.Działalność firmy jest zgłoszona do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Partnerzy:

Copyright @ 2020 Euroimpex SA


Euroimpex S.A. ul. Mydlana 3B 51-502 Wrocław. Spółka jest zarejestrowana pod nr KRS 0000068587w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej. Kapitał zakładowy: 500.003 zł. NIP: 899-01-07-125.